Jak být i v ponožkách frajer

Ponožky už dávno nejsou jen spotřebním zbožím a kouskem oblečení, nad kterým se ráno ve spěchu nikdo nepozastaví. Stále více se stávají módní záležitostí a plnohodnotnou součástí outfitu. Jak je nosit stylově a zaujmout?

Barvy a vzory

Veselé barevné ponožky se zajímavým designem zaujaly v pánských šatnících nezastupitelné místo. Na ulicích je potkáváme čím dál častěji. Jsou nepřehlédnutelné a i jednolitý outfit promění v zajímavou podívanou. Barvy a vzory,  jsou výborným prostředkem k vyjádření stylu, ale i k ozvláštnění jinak obyčejného fádního modelu.

Dobře působí, pokud alespoň jedna z barev na ponožkách koresponduje s barvou vyskytující se na jiné části oblečení, nejlépe nad úrovní pasu. Vypadá to promyšleně a spojí celý outfit dohromady.

Barevné ponožky jsou in, mají ale i jiné výhody. Přidají barvu do vašeho života. Po vyprání je snadno spárujete. Když si na návštěvě zujete boty, budete mít pořád hezké nohy a možná i téma hovoru k tomu. Pro stylovost stačí i u stále stejných kalhot měnit jen ponožky – navíc, fusekle jsou levnější doplněk než hodinky, boty nebo svetr. Nakonec, až budete před svou vyvolenou stát jen v ponožkách a trenkách, ty barevné prostě fakt vypadají líp... :) Do Národního divadla sice zatím nepatří, ale na návštěvu, večírek, mejdan, do malého divadla, baru či hospody jsou ideální.

A co vy? Máte už svůj  pár barevných ponožek?